Tlumič pérování FRECCIA SA20-1186
- Kategorie: Tlumic perovani
- Výrobce:FRECCIA
- Katalogový kód:SA20-1186
- V nabídce od:08.07.2024
- Dostupnost: na dotaz
cena na dotaz
- montovací strana:1. Přední náprava
- Tlumič pérování - systém:dvě trubky
- sortiment tlumičů pérování:dobíjený plynem
- Tlumič pérování - způsob uchycení:horní kolík
- Konstrukce tlumiče pérování:teleskopické pérování
- FORD 1007499
- FORD 1009227
- FORD 7M0413031D
- FORD 7M0413031G
- FORD 95VW18045AE
- FORD 95VW18045AF
- FORD 95VWX18045AE
- FORD 95VWX18045AF
- FORD 98VW18045AA
- FORD 98VW18045AB
- FORD 98VWX18045AC
- RENAULT YM2118045AA
- RENAULT 6025303093
- RENAULT 6025303094
- RENAULT 61M69731
- RENAULT 61M69735
- SEAT 91166825
- SEAT 7M0413031
- SEAT 7M0413031E
- SEAT 7M0413031F
- SEAT 7M0413031H
- VAG 7M3413031
- VAG 7M3413031G
- VAG 7M3413031H
- FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI (81kW)
- FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI (96kW)
- FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI (110kW)
- FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI (85kW)
- FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI (66kW)
- FORD GALAXY I (WGR) 2.0 i (85kW)
- FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V (107kW)
- FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V (103kW)
- FORD GALAXY I (WGR) 2.8 i V6 (128kW)
- FORD GALAXY I (WGR) 2.8 i V6 4x4 (128kW)
- FORD GALAXY I (WGR) 2.8 V6 (150kW)
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.8 T 20V (110kW)
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI (96kW)
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI (81kW)
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI (110kW)
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI (85kW)
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI (66kW)
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 4motion (85kW)
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 i (85kW)
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 TDI (103kW)
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 (150kW)
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 4motion (150kW)
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.8 T 20V (110kW)
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI (96kW)
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI (110kW)
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI (66kW)
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI (85kW)
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI (81kW)
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 4motion (85kW)
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 (85kW)
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 LPG (85kW)
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 TDI (100kW)
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 TDI (103kW)
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V (150kW)
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V 4motion (150kW)
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR6 (128kW)
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR6 Syncro (128kW)