O nás

Cesomot

Jsme odborníci na motory osobních, užitkových a nákladních aut či autobusů i zemědělských a speciálních strojů. Od roku 1993 se zabýváme obchodní činností v oboru náhradních dílů se zaměřením na díly motorů.
Zakládáme si na vysoké odbornosti a vstřícné komunikaci našich pracovníků s cílem pomoci vám dát vaše soukromé i pracovní auto co nejdříve do pořádku.

 

Co děláme

V naší nabídce najdete náhradní díly od předních světových výrobců, jejichž výrobky jsou dodávány již do prvovýroby. Proto u nás máte jistotu nákupu kvality shodné s originálními náhradními díly montovanými do nových automobilů.

S výrobky, které máme v nabídce se setkáte například v motorech Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroën, Fiat, Ford, Mini, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Saab, Seat, Škoda, Volvo, VW aj.

 

Co od nás můžete očekávat

Děláme všechno proto, abyste od nás dostali perfektní servis. To znamená správné díly na vaše osobní nebo nákladní auto a to co nejrychleji.
Chceme vás podpořit, aby váš vůz byl opraven co nejdříve a vy zase mohli spokojeně jezdit. Naším cílem je pomoci vám dát vašeho plechového miláčka i pracovního parťáka co nejdříve a v co nejvyšší kvalitě do pořádku.

 

6 věcí, které na nás oceníte

 

 Seriózní chování

Individuální přístup

Podpora a zákaznický servis

 

Vysoká odbornost

Vstřícná komunikace

Široký sortiment

Přesvědčili jsme se, že dodržováním těchto zásad při naší práci se nám daří naplnit naše poslání. A tím je spokojený zákazník.

 

Proč nakupovat náhradní díly na všechny typy vozidel u nás

  • Náhradní díly prodáváme od roku 1993
  • Nic nás nezaskočí, vždy si poradíme
  • Vždy se od nás dozvíte cenu a dostupnost
  • Díly od výrobců, kteří dodávají do prvovýroby
  • Doprava zdarma nad 2 500 Kč (s DPH)
  • Skladové díly do druhého dne po celé ČR

 

Bez obav nás kontaktujte!

Pokud Vámi požadované náhradní díly v našem sortimentu neobjevíte, neváhejte nás kontaktovat s konkrétní poptávkou. Obratem se Vám ozveme s detaily ohledně možného dodání a ceny požadovaného náhradního dílu

Položky označené * jsou povinné.