Sada pístních kroužků HASTINGS PISTON RING 2M4923S020
- Kategorie: Valce / Pisty
- Výrobce:HASTINGS PISTON RING
- Katalogový kód:2M4923S020
- V nabídce od:23.03.2020
- Dostupnost: na objednávku
- vývrt válce (v mm):81,5
- Pocet valcu:1
- číslo dílu:1. 335 1,50mm Mo; 2. 126 1,75mm P; 3. 993 2,00mm Cr
- Vetsi rozmer [mm]:0,50
- AUDI A3 (8L1) 1.8 (92kW)
- AUDI A3 (8L1) 1.8 T (110kW)
- AUDI A3 (8L1) 1.8 T (132kW)
- AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro (132kW)
- AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro (110kW)
- AUDI A3 (8L1) S3 quattro (165kW)
- AUDI A3 (8L1) S3 quattro (154kW)
- AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 (92kW)
- AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 quattro (92kW)
- AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T (110kW)
- AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T (132kW)
- AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro (132kW)
- AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro (110kW)
- AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 (92kW)
- AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 quattro (92kW)
- AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T (132kW)
- AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T (110kW)
- AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro (132kW)
- AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro (110kW)
- AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T (120kW)
- AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T (110kW)
- AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T (140kW)
- AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro (120kW)
- AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro (110kW)
- AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro (140kW)
- AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T (120kW)
- AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T (110kW)
- AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T (140kW)
- AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro (140kW)
- AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro (110kW)
- AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro (120kW)
- AUDI A4 B6 Kabriolet (8H7) 1.8 T (120kW)
- AUDI A4 B6 Kabriolet (8H7) 1.8 T quattro (120kW)
- AUDI A4 B7 (8EC) 1.8 T (120kW)
- AUDI A4 B7 (8EC) 1.8 T quattro (120kW)
- AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.8 T (120kW)
- AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.8 T quattro (120kW)
- AUDI A6 C4 (4A2) 1.8 (92kW)
- AUDI A6 C4 (4A2) 1.8 quattro (92kW)
- AUDI A6 C4 Avant (4A5) 1.8 (92kW)
- AUDI A6 C4 Avant (4A5) 1.8 quattro (92kW)
- AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 (85kW)
- AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 (92kW)
- AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 T (110kW)
- AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 T (132kW)
- AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 T quattro (110kW)
- AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 T quattro (132kW)
- AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 (85kW)
- AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 (92kW)
- AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T (132kW)
- AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T (110kW)
- AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T quattro (110kW)
- AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T quattro (132kW)
- AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 1.8 (92kW)
- AUDI TT (8N3) 1.8 T (132kW)
- AUDI TT (8N3) 1.8 T (120kW)
- AUDI TT (8N3) 1.8 T (110kW)
- AUDI TT (8N3) 1.8 T (140kW)
- AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro (132kW)
- AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro (165kW)
- AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro (180kW)
- AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro (140kW)
- AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T (132kW)
- AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T (120kW)
- AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T (110kW)
- AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T (140kW)
- AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro (140kW)
- AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro (132kW)
- AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro (165kW)
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.8 T 20V (110kW)
- SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.8 T 20V Cupra (115kW)
- SEAT EXEO (3R2) 1.8 T (110kW)
- SEAT EXEO ST (3R5) 1.8 T (110kW)
- SEAT IBIZA II (6K1) 1.8 T 20V Cupra (115kW)
- SEAT IBIZA III (6L1) 1.8 T FR (110kW)
- SEAT LEON (1M1) 1.8 20V (92kW)
- SEAT LEON (1M1) 1.8 20V T (132kW)
- SEAT LEON (1M1) 1.8 20V T 4 (132kW)
- SEAT LEON (1M1) 1.8 T Cupra R (165kW)
- SEAT LEON (1M1) 1.8 T Cupra R (154kW)
- SEAT TOLEDO II (1M2) 1.8 20V (92kW)
- SEAT TOLEDO II (1M2) 1.8 20VT (132kW)
- SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8 (92kW)
- SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8 T (110kW)
- SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8 T 4x4 (110kW)
- SKODA OCTAVIA I (1U2) RS 1.8 T (132kW)
- SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 20V (92kW)
- SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 T (110kW)
- SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 T 4x4 (110kW)
- SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) RS 1.8 T (132kW)
- SKODA SUPERB I (3U4) 1.8 T (110kW)
- VW BORA I (1J2) 1.8 (92kW)
- VW BORA I (1J2) 1.8 4motion (92kW)
- VW BORA I (1J2) 1.8 T (132kW)
- VW BORA I (1J2) 1.8 T (110kW)
- VW BORA Variant (1J6) 1.8 4motion (92kW)
- VW BORA Variant (1J6) 1.8 T (132kW)
- VW BORA Variant (1J6) 1.8 T (110kW)
- VW GOLF IV (1J1) 1.8 (92kW)
- VW GOLF IV (1J1) 1.8 4motion (92kW)
- VW GOLF IV (1J1) 1.8 T (110kW)
- VW GOLF IV (1J1) 1.8 T GTI (132kW)
- VW GOLF IV Variant (1J5) 1.8 4motion (92kW)
- VW GOLF IV Variant (1J5) 1.8 T (110kW)
- VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.8 T (132kW)
- VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.8 T (110kW)
- VW NEW BEETLE Kabriolet (1Y7) 1.8 T (110kW)
- VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 (92kW)
- VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 Syncro/4motion (92kW)
- VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 T (110kW)
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 (92kW)
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 Syncro/4motion (92kW)
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 T (110kW)
- VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T (125kW)
- VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T 20V (110kW)
- VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T 4motion (125kW)
- VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.8 T (125kW)
- VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.8 T 20V (110kW)
- VW POLO (9N_, 9A_) 1.8 GTI (110kW)
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.8 T 20V (110kW)