Sada pístních kroužků HASTINGS PISTON RING 2C5021S040
- Kategorie: Valce / Pisty
- Výrobce:HASTINGS PISTON RING
- Katalogový kód:2C5021S040
- V nabídce od:23.03.2020
- Dostupnost: na objednávku
- vývrt válce (v mm):76
- Pocet valcu:1
- číslo dílu:1. 363 1,50mm Cr; 2. 435 1,50mm P; 3. 995 2,50mm Cr
- Vetsi rozmer [mm]:1,00
- CITROËN AX (ZA-_) 14 (ZA) (55kW)
- CITROËN AX (ZA-_) 14 4x4 (55kW)
- CITROËN AX (ZA-_) 14 GT (59kW)
- CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Skříňová/velkoprostorová limuzína 1.4 BiFuel (MBKFXB, MCKFXB) (55kW)
- CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Skříňová/velkoprostorová limuzína 1.4 bivalent (48kW)
- CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Skříňová/velkoprostorová limuzína 1.4 i (MBKFX, MBKFW) (55kW)
- CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Skříňová/velkoprostorová limuzína 1.4 i bivalent (MBKFW) (55kW)
- CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkoprostorová limuzína (MF_, GJK 1.4 (53kW)
- CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkoprostorová limuzína (MF_, GJK 1.4 bivalent (48kW)
- CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkoprostorová limuzína (MF_, GJK 1.4 i (MFKFX, MFKFW, GJKFWB, GJKFWC, GFKFWC) (55kW)
- CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkoprostorová limuzína (MF_, GJK 1.4 i bivalent (MFKFW) (55kW)
- CITROËN BX (XB-_) 14 (55kW)
- CITROËN BX Break (XB-_) 14 (55kW)
- CITROËN C15 kombi 1.4 (55kW)
- CITROËN C15 Skříňová/velkoprostorová limuzína (VD_) 1.4 i (55kW)
- CITROËN C2 (JM_) 1.4 (54kW)
- CITROËN C2 (JM_) 1.4 (55kW)
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 BiFuel (54kW)
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 i (54kW)
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 i Bivalent (54kW)
- CITROËN C3 Pluriel (HB_) 1.4 (54kW)
- CITROËN NEMO Skříňová/velkoprostorová limuzína (AA_) 1.4 (54kW)
- CITROËN NEMO velkoprostorová limuzína 1.4 (54kW)
- CITROËN SAXO (S0, S1) 1.4 VTS (55kW)
- CITROËN XSARA (N1) 1.4 i (55kW)
- CITROËN XSARA (N1) 1.4 LPG (55kW)
- CITROËN XSARA Break (N2) 1.4 i (55kW)
- CITROËN XSARA karoserie/kombi 1.4 (55kW)
- CITROËN XSARA kupé (N0) 1.4 i (55kW)
- CITROËN XSARA Schránky/šikmá záď (N3_) 1.4 (55kW)
- CITROËN XSARA Schránky/šikmá záď (N3_) 1.4 LPG (55kW)
- CITROËN ZX (N2) 1.4 (55kW)
- CITROËN ZX (N2) 1.4 i (55kW)
- CITROËN ZX Break (N2) 1.4 i (55kW)
- PEUGEOT 1007 (KM_) 1.4 (54kW)
- PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.4 (55kW)
- PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.4 i (55kW)
- PEUGEOT 205 I Kabriolet (741B, 20D) 1.4 CJ (55kW)
- PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.4 (55kW)
- PEUGEOT 206 limuzína 1.4 (55kW)
- PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.4 (55kW)
- PEUGEOT 206 Šikmá zadní část (2A/C) 1.4 CNG (55kW)
- PEUGEOT 206 Šikmá zadní část (2A/C) 1.4 i (55kW)
- PEUGEOT 206 Šikmá zadní část (2A/C) 1.4 LPG (55kW)
- PEUGEOT 206+ (2L_, 2M_) 1.4 i (54kW)
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 (54kW)
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 (55kW)
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 (53kW)
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 BiFuel (54kW)
- PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.4 (54kW)
- PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.4 LPG (54kW)
- PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.4 SL (55kW)
- PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.4 (55kW)
- PEUGEOT 306 karoserie/kombi (N_, 7_) 1.4 (55kW)
- PEUGEOT 306 Schránky/šikmá záď 1.4 (55kW)
- PEUGEOT 306 Šikmá zadní část (7A, 7C, N3, N5) 1.4 (55kW)
- PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 (55kW)
- PEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 (55kW)
- PEUGEOT 307 SW (3H) 1.4 (55kW)
- PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.4 (55kW)
- PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.4 (55kW)
- PEUGEOT 309 Schránky/šikmá záď (10S, 3S) 1.4 (55kW)
- PEUGEOT 405 II (4B) 1.4 (58kW)
- PEUGEOT 405 II (4B) 1.4 (55kW)
- PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.4 (55kW)
- PEUGEOT BIPPER (AA_) 1.4 (54kW)
- PEUGEOT BIPPER TEPEE 1.4 (54kW)
- PEUGEOT PARTNER Skříňová/velkoprostorová limuzína (5_, G_) 1.4 (55kW)
- PEUGEOT PARTNER Skříňová/velkoprostorová limuzína (5_, G_) 1.4 BiFuel (55kW)
- PEUGEOT PARTNER velkoprostorová limuzína (5_, G_) 1.4 (54kW)
- PEUGEOT PARTNER velkoprostorová limuzína (5_, G_) 1.4 (55kW)
- SEAT AROSA (6H1) 1.4 (44kW)
- SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 i (44kW)
- SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.4 i (44kW)
- SEAT IBIZA II (6K1) 1.0 (33kW)
- SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 i (44kW)
- SEAT INCA (6K9) 1.4 i (44kW)
- VW CADDY II Skříňová/velkoprostorová limuzína (9K9A) 60 1.4 (44kW)
- VW CADDY II velkoprostorová limuzína (9K9B) 1.4 (44kW)
- VW GOLF II (19E, 1G1) 1.0 (37kW)
- VW GOLF III (1H1) 1.4 (40kW)
- VW GOLF III (1H1) 1.4 (44kW)
- VW GOLF III Van (1H1) 1.4 (44kW)
- VW GOLF III Variant (1H5) 1.4 (40kW)
- VW GOLF III Variant (1H5) 1.4 (44kW)
- VW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.0 (33kW)
- VW POLO II (86C, 80) 1.0 (33kW)
- VW POLO II (86C, 80) 1.0 Cat (33kW)
- VW POLO II (86C, 80) 1.3 Cat (55kW)
- VW POLO III (6N1) 45 1.0 (33kW)
- VW POLO III (6N1) 55 1.4 (40kW)
- VW POLO III (6N1) 60 1.4 (44kW)
- VW POLO III CLASSIC (6V2) 60 1.4 (44kW)
- VW POLO kupé (86C, 80) 1.0 (33kW)
- VW POLO kupé (86C, 80) 1.0 Cat (33kW)
- VW POLO kupé (86C, 80) 1.3 (57kW)
- VW POLO kupé (86C, 80) 1.3 Cat (55kW)
- VW POLO Schránky/šikmá záď (86CF) 1.0 (33kW)
- VW POLO Van karoserie/kombi (6V5) 1.4 (44kW)
- VW POLO Van Schránky/šikmá záď (6N1) 1.0 (33kW)
- VW POLO Variant (6V5) 1.4 (44kW)
- VW VENTO (1H2) 1.4 (40kW)
- VW VENTO (1H2) 1.4 (44kW)