Sada pístních kroužků ET ENGINETEAM R1009700
- Kategorie: Valce / Pisty
- Výrobce:ET ENGINETEAM
- Katalogový kód:R1009700
- V nabídce od:16.01.2017
- Dostupnost: na dotaz
cena na dotaz
| Kat. kód | Název | Dostupnost | Cena bez DPH | Akce |
|---|---|---|---|---|
- vývrt válce (v mm):81
- Standardni rozmer [STD]:✓
- VW 070 198 151
- VW 074 198 151
- VW 07Z 198 151
- VW 07Z198151
- VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_) 2.5 TDI (65kW)
- VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_) 2.5 TDI (80kW)
- VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_) 2.5 TDI (100kW)
- VW CRAFTER 30-35 autobus (2E_) 2.5 TDI (120kW)
- VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.5 TDI (65kW)
- VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.5 TDI (80kW)
- VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.5 TDI (100kW)
- VW CRAFTER 30-50 Krabice (2E_) 2.5 TDI (120kW)
- VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.5 TDI (100kW)
- VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.5 TDI (120kW)
- VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.5 TDI (65kW)
- VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.5 TDI (80kW)
- VW LT 28-35 II autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI (80kW)
- VW LT 28-46 II Krabice (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI (80kW)
- VW LT 28-46 II valník/podvozek (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI (80kW)