Opravná sada, píst/vložka válce KOLBENSCHMIDT 93831961

  • Kategorie: Valce / Pisty
  • Výrobce:KOLBENSCHMIDT
  • Katalogový kód:93831961
  • V nabídce od:16.01.2017
  • Dostupnost: na objednávku
149,66 €
181,09 € s DPH
Kat. kód Název Dostupnost Cena bez DPH Akce
89177190 Vložený válec KOLBENSCHMIDT 89177190 na objednávku 27,50 € Detail
90274972 Opravná sada, píst/vložka válce KOLBENSCHMIDT 90274972 na dotaz cena na dotaz Detail
90274982 Opravná sada, píst/vložka válce KOLBENSCHMIDT 90274982 na objednávku 125,96 € Detail
90532961 Opravná sada, píst/vložka válce KOLBENSCHMIDT 90532961 na objednávku 162,62 € Detail
91550960 Opravná sada, píst/vložka válce KOLBENSCHMIDT 91550960 na objednávku 158,00 € Detail
91598960 Opravná sada, píst/vložka válce KOLBENSCHMIDT 91598960 na objednávku 166,18 € Detail
92525970 Opravná sada, píst/vložka válce KOLBENSCHMIDT 92525970 na objednávku 180,30 € Detail
92568962 Opravná sada, píst/vložka válce KOLBENSCHMIDT 92568962 na dotaz cena na dotaz Detail
92581962 Opravná sada, píst/vložka válce KOLBENSCHMIDT 92581962 na objednávku 148,19 € Detail
93709962 Opravná sada, píst/vložka válce KOLBENSCHMIDT 93709962 na dotaz cena na dotaz Detail
93750962 Opravná sada, píst/vložka válce KOLBENSCHMIDT 93750962 na objednávku 170,49 € Detail
93882962 Opravná sada, píst/vložka válce KOLBENSCHMIDT 93882962 na objednávku 135,30 € Detail
93951961 Opravná sada, píst/vložka válce KOLBENSCHMIDT 93951961 na objednávku 148,43 € Detail
94333969 Opravná sada, píst/vložka válce KOLBENSCHMIDT 94333969 na objednávku 170,08 € Detail
004 WV 09 00 Vložený válec MAHLE ORIGINAL 004 WV 09 00 na objednávku 28,32 € Detail
01 0110 352001 Vložený válec OE Germany 01 0110 352001 na dotaz cena na dotaz Detail
90532600 Píst KOLBENSCHMIDT 90532600 na objednávku 112,00 € Detail
90532610 Píst KOLBENSCHMIDT 90532610 na objednávku 131,12 € Detail
90532960 Opravná sada, píst/vložka válce KOLBENSCHMIDT 90532960 na objednávku 167,58 € Detail
93831606 Píst KOLBENSCHMIDT 93831606 na objednávku 72,00 € Detail
93831610 Píst KOLBENSCHMIDT 93831610 na objednávku 74,25 € Detail
93831962 Opravná sada, píst/vložka válce KOLBENSCHMIDT 93831962 na objednávku 158,82 € Detail
93831963 Opravná sada, píst/vložka válce KOLBENSCHMIDT 93831963 na objednávku 151,51 € Detail
01 0329 366000 Opravná sada, píst/vložka válce OE Germany 01 0329 366000 není skladem cena na dotaz Detail
87-740000-50 Píst NÜRAL 87-740000-50 na objednávku 88,00 € Detail
130100002100 Píst NE 130100002100 skladem v NPR, na objednání 67,82 € Detail
01 0320 366000 Píst OE Germany 01 0320 366000 není skladem cena na dotaz Detail
14-025800-00 Vložený válec GOETZE ENGINE 14-025800-00 na objednávku 22,68 € Detail
002 79 00 Píst MAHLE ORIGINAL 002 79 00 na objednávku 126,20 € Detail
  • číslo dílu:89177190, 93831606

Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.

Položky označené * jsou povinné.

obsahuje 2 dílů v sadě.

72,00 €
87,12 €
Dostupnost
na objednávku
Technické parametry Detail
Požadovaná data jsou nedostupná
Cislo produkce: 097
vývrt válce (v mm): 97,5
vyska komprese [mm]: 62,8
délka (v mm): 107,8
Hloubka vybrusu (zlabku) 1 [mm]: 22,35
Prumer vybrusu [mm]: 56
číslo dílu: 25222, 70589, 84386
Standardni rozmer [STD]: ✓
Prumer sroubu - ? [mm]: 36
Delka cepu: 82,5
Vůle pístu [mm]: 0,11
Požadovaná data jsou nedostupná
27,50 €
33,27 €
Dostupnost
na objednávku
Technické parametry Detail
Požadovaná data jsou nedostupná
vývrt válce (v mm): 97
délka (v mm): 222
Doplňující výrobek/info 2: suchá vlożka válce
Vnějżí průměr [mm]: 100,4
tloustka/sila( v mm): 5,2
Průměr příruby [mm]: 103,5
Zpracování: Semi
Požadovaná data jsou nedostupná