Regulacni interval

Zobrazit / Skrýt filtry
loading
cena na dotaz
cena na dotaz
Dostupnost
na dotaz
zaměnitelnost Technické parametry OE čísla Detail
Kat. kód Název Dostupnost Cena bez DPH Akce
OC 215 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 215 na dotaz cena na dotaz Detail
50013863 Olejový filtr KOLBENSCHMIDT 50013863 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 1253 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 1253 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 15 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 15 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 217/6 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 217/6 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 501 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 501 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 981 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 981 na dotaz cena na dotaz Detail
50013108 Olejový filtr KOLBENSCHMIDT 50013108 na dotaz cena na dotaz Detail
50013104 Olejový filtr KOLBENSCHMIDT 50013104 na dotaz cena na dotaz Detail
50014443 Olejový filtr KOLBENSCHMIDT 50014443 na dotaz cena na dotaz Detail
50013510 Olejový filtr KOLBENSCHMIDT 50013510 na dotaz cena na dotaz Detail
50014862 Olejový filtr KOLBENSCHMIDT 50014862 na dotaz cena na dotaz Detail
typ filtru: nasroubovany filtr
Vnějżí průměr 1 [mm]: 66
Vnitřní průměr 1 [mm]: 56
velikost závitu: 3/4 -16
vyska ( v mm ): 66
Oteviraci tlak obtokoveho ventilu [bar]: 1,2
Doplňující výrobek/info 2: se zpetnym ventilem
DAEWOO 96 565 412
DAIHATSU 15601-87101-000
DAIHATSU 15601-87107
DAIHATSU 15601-87107-LOC
DAIHATSU 1560197202
DAIHATSU 15601-87107-000
DAIHATSU 1560187101000
DAIHATSU 15601-87204
DAIHATSU 15601-87700
DAIHATSU 1560187107
DAIHATSU 15601-87204-000
DAIHATSU 15601-87703
DAIHATSU 15601-87703-000
DAIHATSU 15601-87704
DAIHATSU 15601-97202
DAIHATSU 1560187703000
DAIHATSU 1560187107000
DAIHATSU 1560187204000
CHERY 465Q1017950
CHERY 465Q-1017950
KUBOTA 15906-32090
KUBOTA 1590632090
SUZUKI 16510-60B11
SUZUKI 16510-60B10
SUZUKI 16510-81420
SUZUKI 16510-82701
SUZUKI 16510-82702
SUZUKI 16510A60B00
SUZUKI 16510-A60B00
SUZUKI 16510-85C00
SUZUKI MOTORCYCLES 16510-60B11
SUZUKI MOTORCYCLES 16510-81420
SUZUKI MOTORCYCLES 16510-82701
SUZUKI MOTORCYCLES 16510-82702
cena na dotaz
cena na dotaz
Dostupnost
na dotaz
Technické parametry OE čísla Detail
Požadovaná data jsou nedostupná
typ filtru: Vlozka filtru
délka (v mm): 150,5
Sirka v mm: 151
vyska ( v mm ): 52,0
Rok výroby od: 199604
Materiál těsnění: umělá hmota
Delka baleni [cm]: 15,4
Vyska baleni [cm]: 15,40
Sirka baleni [cm]: 5,60
Hmotnost netto [g]: 169
SUZUKI 1378054E00
SUZUKI 13780M54E00
SUZUKI 13780M72F80
cena na dotaz
cena na dotaz
Dostupnost
na dotaz
zaměnitelnost Technické parametry OE čísla Detail
Kat. kód Název Dostupnost Cena bez DPH Akce
50013107 Olejový filtr KOLBENSCHMIDT 50013107 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 230 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 230 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 194 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 194 na dotaz cena na dotaz Detail
50013108 Olejový filtr KOLBENSCHMIDT 50013108 na dotaz cena na dotaz Detail
50013109 Olejový filtr KOLBENSCHMIDT 50013109 na dotaz cena na dotaz Detail
50013109/3 Olejový filtr KOLBENSCHMIDT 50013109/3 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 115 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 115 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 1566 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 1566 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 196 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 196 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 205 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 205 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 475 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 475 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 573 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 573 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 574 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 574 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 617 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 617 na dotaz cena na dotaz Detail
50013851 Olejový filtr KOLBENSCHMIDT 50013851 na dotaz cena na dotaz Detail
50013146 Olejový filtr KOLBENSCHMIDT 50013146 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 1673 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 1673 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 981 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 981 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 982 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 982 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 521 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 521 na dotaz cena na dotaz Detail
OX 153D3 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OX 153D3 na dotaz cena na dotaz Detail
50013848 Olejový filtr KOLBENSCHMIDT 50013848 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 109/1 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 109/1 na dotaz cena na dotaz Detail
OX 42 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OX 42 na dotaz cena na dotaz Detail
50014733 Olejový filtr KOLBENSCHMIDT 50014733 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 1177 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 1177 na dotaz cena na dotaz Detail
50013906 Olejový filtr KOLBENSCHMIDT 50013906 na dotaz cena na dotaz Detail
50013386 Olejový filtr KOLBENSCHMIDT 50013386 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 1183 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 1183 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 607 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 607 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 236 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 236 na dotaz cena na dotaz Detail
typ filtru: nasroubovany filtr
průměr v mm: 65,2
vyska ( v mm ): 65,6
velikost závitu: M20x1,5
průměr 2: 62,5
prumer tesniciho krouzku v mm: 54,5
Utahovaci moment [Nm]: 16
Cislo vyrobku doporuceneho specialniho naradi: OCS 4
Doplňující výrobek/info 2: se zpetnym ventilem
Typ ventilu: prepousteci ventil
Delka baleni [cm]: 7,0
Vyska baleni [cm]: 7,00
Sirka baleni [cm]: 7,00
Hmotnost netto [g]: 194
HONDA 15400PFB004
HONDA 15400PJ7005
HONDA 15400PJ7015
HYUNDAI 263002Y500
HYUNDAI 26300
HYUNDAI 2Y500
HYUNDAI 02500
HYUNDAI 02501
ISEKI 56696654
ISUZU 11930535150
JOHN DEERE M806418
JOHN DEERE RE572785
KAWASAKI 160970008
KIA B6Y114302
KOMATSU 11930535151
KOMATSU 11930535150
KUBOTA 1585332430
KUBOTA HH15032430
MAZDA 022214300
MAZDA 032414300
MAZDA 032415010D
MAZDA 032415010E
MAZDA 037023802
MAZDA 037023803
MAZDA B63114302
MAZDA 081314300
MAZDA 081323802
MAZDA 081323802A
MAZDA 081323802B
MAZDA 086623802
MAZDA 489914300
MAZDA 817323802
MAZDA B6Y125302A
MAZDA 817323803
MAZDA 8FG123802
MAZDA 8FG1238029A
MAZDA 8FG1238029B
MAZDA 8FG123803
MAZDA B35914302
MAZDA B63014302
MAZDA B63112302
MAZDA B65114302
MAZDA B6Y013302
MAZDA B6Y014302
MAZDA B6Y114302
MAZDA B6Y1143029A
MAZDA B6Y114302A
MAZDA F80214300
MAZDA F80223802
MAZDA F802238029A
MAZDA F802238029B
MAZDA FEY014302
MAZDA FEY0143029A
MAZDA JE1514302
MAZDA N23123802
MAZDA N35014302
MAZDA N3Y614302
MAZDA B63114302A
MITSUBISHI 30A4000201
NISSAN 1520865F00
NISSAN 15208-65F0C
NISSAN 152089F600
NISSAN 1520800QAG
NISSAN 1520865F01
NISSAN 1520831U00
NISSAN 65F10
NISSAN 1520865F0D
NISSAN 65F00
NISSAN 65F01
NISSAN 15208
RENAULT 152009645R
RENAULT 152085758R
RENAULT 152086F0B
RENAULT 7700112686
RENAULT 152088066R
RENAULT 8200257642
RENAULT 8200292649
SUBARU 15208AA020
SUBARU 15208AA021
SUBARU 15208AA022
SUBARU 15208AA023
SUBARU 15208AA024
SUBARU 15208AA060
SUBARU 15208AA080
SUBARU 15208AA100
SUBARU 15208KA000
SUBARU 15208KA010
SUBARU 15208KA011
SUBARU 15208KA012
SUBARU 15208AA030
SUBARU 15208KA040
SUBARU 380872100
SUBARU 420334110
SUBARU 420335400
SUBARU 420335410
SUBARU 420335500
YANMAR 11930535150
YANMAR 11930535151
cena na dotaz
cena na dotaz
Dostupnost
na dotaz
zaměnitelnost Technické parametry OE čísla Detail
Kat. kód Název Dostupnost Cena bez DPH Akce
50013847 Olejový filtr KOLBENSCHMIDT 50013847 na dotaz cena na dotaz Detail
50013104 Olejový filtr KOLBENSCHMIDT 50013104 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 534 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 534 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 1253 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 1253 na dotaz cena na dotaz Detail
50013848 Olejový filtr KOLBENSCHMIDT 50013848 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 217 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 217 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 217/6 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 217/6 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 331/1 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 331/1 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 501 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 501 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 573 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 573 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 981 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 981 na dotaz cena na dotaz Detail
50013863 Olejový filtr KOLBENSCHMIDT 50013863 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 109/1 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 109/1 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 15 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 15 na dotaz cena na dotaz Detail
50013849 Olejový filtr KOLBENSCHMIDT 50013849 na dotaz cena na dotaz Detail
50013510 Olejový filtr KOLBENSCHMIDT 50013510 na dotaz cena na dotaz Detail
50013108 Olejový filtr KOLBENSCHMIDT 50013108 na dotaz cena na dotaz Detail
OC 988 Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 988 na dotaz cena na dotaz Detail
50013050 Olejový filtr KOLBENSCHMIDT 50013050 na dotaz cena na dotaz Detail
50013820/3 Olejový filtr KOLBENSCHMIDT 50013820/3 na dotaz cena na dotaz Detail
typ filtru: nasroubovany filtr
průměr v mm: 65,5
vyska ( v mm ): 66,2
velikost závitu: 3/4"-16UNF-2B
průměr 2: 62,8
prumer tesniciho krouzku v mm: 56,8
Utahovaci moment [Nm]: 16
Cislo vyrobku doporuceneho specialniho naradi: OCS 4
Doplňující výrobek/info 2: se zpetnym ventilem
Typ ventilu: prepousteci ventil
Delka baleni [cm]: 7,0
Vyska baleni [cm]: 7,00
Sirka baleni [cm]: 7,00
Hmotnost netto [g]: 196
DAIHATSU 1560181402
DAIHATSU 1560182703
DAIHATSU 1560182706
DAIHATSU 1560187103
DAIHATSU 1560187106
DAIHATSU 1560187106000
DAIHATSU 1560187107
DAIHATSU 1560187107000
DAIHATSU 1560187107LOC
DAIHATSU 1560187201000
DAIHATSU 1560187203000
DAIHATSU 1560187203
DAIHATSU 1560187204
DAIHATSU 1560187204000
DAIHATSU 1560187702/203
DAIHATSU 1560187703
DAIHATSU 1560187703000
DAIHATSU 1560187704
DAIHATSU 1560197202
DAIHATSU 1560187705
DAIHATSU 1560187706
DAIHATSU 1560187710
DAIHATSU 156187204000
DAIHATSU 1560197201
DAIHATSU 1560197201000
DAIHATSU 1560197202000
DAIHATSU 1561082703
DAIHATSU 1651081420
DAIHATSU 1651082704
FORD 5012577
FORD 5019426
FORD EFL288
GMC 96565412
CHERY 372-1012010
CHERY 465Q1017950
CHERY C3721012010
INNOCENTI 551821103
ISEKI 651324002610
MARUTI 16510M68K00
NISSAN 152084A00A
PIAGGIO 438038
PIAGGIO B010014
SUZUKI 16510-61AV1
SUZUKI 1651060B10
SUZUKI 16510M73080
SUZUKI 1651060B11
SUZUKI 16510M68K10
SUZUKI 1651061AR0
SUZUKI 1651073000
SUZUKI 1651073001
SUZUKI 1651073002
SUZUKI 1651073010
SUZUKI 1651073012
SUZUKI 1651081400
SUZUKI 16510M65L10
SUZUKI 1651081402
SUZUKI 1651081420
SUZUKI 1651081403
SUZUKI 1651081404
SUZUKI 1651082701
SUZUKI 1651081802
SUZUKI 16510M82713
SUZUKI 1651082702
SUZUKI 1651082703
SUZUKI 16510M73040
SUZUKI 1651082703000
SUZUKI 16510M65L00
SUZUKI 1651087701
SUZUKI 16510M68K00
SUZUKI 16510M73010
SUZUKI 16510M82703
SUZUKI 16511M73010
SUZUKI 99000990YJ005
SUZUKI 1651073050
SUZUKI (CHANGAN) 1651081403000
TOYOTA 15601B2030
TOYOTA 1560197202
TOYOTA 15601BZ010
cena na dotaz
cena na dotaz
Dostupnost
na dotaz
zaměnitelnost Technické parametry OE čísla Detail
Kat. kód Název Dostupnost Cena bez DPH Akce
FB 4PK810 ozubený klínový řemen INA FB 4PK810 na dotaz cena na dotaz Detail
délka (v mm): 815
pocet zeber: 4
montazni pohon: Generátor
FERRARI 133 262    (Vymenitelny)
FERRARI 133262    (Vymenitelny)
HONDA 38920-P34-K01    (Vymenitelny)
HONDA 38920-P54-003    (Vymenitelny)
HONDA 38920P34K01    (Vymenitelny)
HONDA 38920-P54-004    (Vymenitelny)
HONDA 38920-PP4-E01    (Vymenitelny)
HONDA 38920P54003    (Vymenitelny)
HONDA 38920-PP4-E02    (Vymenitelny)
HONDA 38920P54004    (Vymenitelny)
HONDA 56992-P02-003    (Vymenitelny)
HONDA 56992-P02-004    (Vymenitelny)
HONDA 56992-P02-014    (Vymenitelny)
HONDA 38920PP4E01    (Vymenitelny)
HONDA 56992-P1K-E03    (Vymenitelny)
HONDA 56992-PO2-003    (Vymenitelny)
HONDA 38920PP4E02    (Vymenitelny)
HONDA 56992-PO2-004    (Vymenitelny)
HONDA 56992P02003    (Vymenitelny)
HONDA 56992P02004    (Vymenitelny)
HONDA 56992P02014    (Vymenitelny)
HONDA 56992P1KE03    (Vymenitelny)
HONDA 56992PO2003    (Vymenitelny)
HONDA 56992PO2004    (Vymenitelny)
HYUNDAI 97713-1C200    (Vymenitelny)
HYUNDAI 97713-11200    (Vymenitelny)
HYUNDAI 97713-1E000    (Vymenitelny)
HYUNDAI 97713-22261    (Vymenitelny)
HYUNDAI 977131C200    (Vymenitelny)
HYUNDAI 9771311200    (Vymenitelny)
HYUNDAI 97713-2D000    (Vymenitelny)
HYUNDAI 9771322261AT    (Vymenitelny)
HYUNDAI 977131E000    (Vymenitelny)
HYUNDAI 9771322261    (Vymenitelny)
HYUNDAI 977132D000    (Vymenitelny)
ISUZU 8-94382-107-1    (Vymenitelny)
ISUZU 8943821071    (Vymenitelny)
KIA 97713-11200    (Vymenitelny)
KIA 9771311200    (Vymenitelny)
KIA 97713-1C200    (Vymenitelny)
KIA 977131C200    (Vymenitelny)
KIA 97713-1E000    (Vymenitelny)
KIA 977131E000    (Vymenitelny)
KIA 97713-22261    (Vymenitelny)
KIA 9771322261    (Vymenitelny)
KIA 97713-2D000    (Vymenitelny)
KIA 977132D000    (Vymenitelny)
LANCIA 775 0729    (Vymenitelny)
LANCIA 7750729    (Vymenitelny)
LEXUS 90916-02135    (Vymenitelny)
LEXUS 9091602135    (Vymenitelny)
LEXUS 90916-02136    (Vymenitelny)
LEXUS 9091602136    (Vymenitelny)
LEXUS 90916-02332    (Vymenitelny)
LEXUS 9091602332    (Vymenitelny)
LEXUS 90916-02332-83    (Vymenitelny)
LEXUS 90916-02352    (Vymenitelny)
LEXUS 909160233283    (Vymenitelny)
LEXUS 9091602352    (Vymenitelny)
LEXUS 99365-02135    (Vymenitelny)
LEXUS 9936502135    (Vymenitelny)
MAZDA F262-18-381    (Vymenitelny)
MAZDA F26218381    (Vymenitelny)
MAZDA F262-18-381A    (Vymenitelny)
MAZDA F262-18-381X    (Vymenitelny)
MAZDA F801-15-381A    (Vymenitelny)
MAZDA F26218381A    (Vymenitelny)
MAZDA F26218381X    (Vymenitelny)
MAZDA F80115381A    (Vymenitelny)
NISSAN 11720-71J00    (Vymenitelny)
NISSAN 11720-71J01    (Vymenitelny)
NISSAN 1172071J00    (Vymenitelny)
NISSAN 1172071J01    (Vymenitelny)
OPEL 94382107    (Vymenitelny)
SUBARU 17521-86500    (Vymenitelny)
SUBARU 1752186500    (Vymenitelny)
SUZUKI 17521-60A00    (Vymenitelny)
SUZUKI 1752160A00    (Vymenitelny)
SUZUKI 17521-83E00    (Vymenitelny)
SUZUKI 17521-86500    (Vymenitelny)
SUZUKI 1752183E00    (Vymenitelny)
SUZUKI 1752186500    (Vymenitelny)
TOYOTA 90916-02135    (Vymenitelny)
TOYOTA 90916-02136    (Vymenitelny)
TOYOTA 9091602135    (Vymenitelny)
TOYOTA 90916-02332    (Vymenitelny)
TOYOTA 90916-02352    (Vymenitelny)
TOYOTA 9091602136    (Vymenitelny)
TOYOTA 909160233283    (Vymenitelny)
TOYOTA 99365-02135    (Vymenitelny)
TOYOTA 9091602332    (Vymenitelny)
TOYOTA 90916-02332-83    (Vymenitelny)
TOYOTA 9091602352    (Vymenitelny)
TOYOTA 9936502135    (Vymenitelny)
VAUXHALL 94382107    (Vymenitelny)
cena na dotaz
cena na dotaz
Dostupnost
na dotaz
zaměnitelnost Technické parametry OE čísla Detail
Kat. kód Název Dostupnost Cena bez DPH Akce
FB 4PK840 ozubený klínový řemen INA FB 4PK840 na dotaz cena na dotaz Detail
FB 4PK830 ozubený klínový řemen INA FB 4PK830 na dotaz cena na dotaz Detail
délka (v mm): 836
pocet zeber: 4
montazni pohon: servo čerpadlo
AUDI 06B 260 849    (Vymenitelny)
AUDI 06B260849    (Vymenitelny)
BMW 11 28 2 245 850    (Vymenitelny)
BMW 2 245 850    (Vymenitelny)
BMW 11282245850    (Vymenitelny)
BMW 64 55 2 245 850    (Vymenitelny)
BMW 2245850    (Vymenitelny)
BMW 64552245850    (Vymenitelny)
HONDA 31110-P3G-004    (Vymenitelny)
HONDA 31110P3G004    (Vymenitelny)
HONDA 31110-PV0-003    (Vymenitelny)
HONDA 31110-PV0-004    (Vymenitelny)
HONDA 31110PV0003    (Vymenitelny)
HONDA 31110PV0004    (Vymenitelny)
MINI 11 28 2 245 850    (Vymenitelny)
MINI 11282245850    (Vymenitelny)
MINI 2 245 850    (Vymenitelny)
MINI 2245850    (Vymenitelny)
MINI 64 55 2 245 850    (Vymenitelny)
MINI 64552245850    (Vymenitelny)
NISSAN 11720-70J00    (Vymenitelny)
NISSAN 11720-70J05    (Vymenitelny)
NISSAN 1172070J00    (Vymenitelny)
NISSAN 11720-BX000    (Vymenitelny)
NISSAN 11720-BX005    (Vymenitelny)
NISSAN 1172070J05    (Vymenitelny)
NISSAN 11720BX000    (Vymenitelny)
NISSAN 11720BX005    (Vymenitelny)
ROVER STC 3397    (Vymenitelny)
ROVER STC3397    (Vymenitelny)
SEAT 06B 260 849    (Vymenitelny)
SEAT 06B260849    (Vymenitelny)
SKODA 06B 260 849    (Vymenitelny)
SKODA 06B260849    (Vymenitelny)
SUZUKI 95141-50F01    (Vymenitelny)
SUZUKI 9514150F01    (Vymenitelny)
SUZUKI 95141-70F01    (Vymenitelny)
SUZUKI 9514170F01    (Vymenitelny)
VW 06B 260 849    (Vymenitelny)
VW 06B260849    (Vymenitelny)
cena na dotaz
cena na dotaz
Dostupnost
na dotaz
Technické parametry Detail
Požadovaná data jsou nedostupná
typ filtru: filtr castic
Požadovaná data jsou nedostupná
cena na dotaz
cena na dotaz
Dostupnost
na dotaz
zaměnitelnost Technické parametry OE čísla Detail
Kat. kód Název Dostupnost Cena bez DPH Akce
KG5369 Těsnicí kroužek, olejová vypouštěcí zátka PAYEN KG5369 na objednávku 1,48 € Detail
243.205 Těsnicí kroužek ELRING 243.205 na objednávku 4,14 € Detail
PA349 Těsnicí kroužek, olejová vypouštěcí zátka PAYEN PA349 na objednávku 0,04 € Detail
41-71042-00 Těsnicí kroužek, olejová vypouštěcí zátka VICTOR REINZ 41-71042-00 skladem 0,07 € Detail
635.230 Těsnicí kroužek ELRING 635.230 na dotaz cena na dotaz Detail
115.100 Těsnicí kroužek ELRING 115.100 skladem Brno > 25 ks 0,08 € Detail
PA401 Těsnicí kroužek, olejová vypouštěcí zátka PAYEN PA401 na objednávku 0,10 € Detail
TECDOC-číslo motoru: 5352
vnitřní průměr [mm]: 14
Materiál: hliník
tloustka/sila( v mm): 1,5
AUDI N 13 849 3
CITROËN 0820.28
DEUTZ-FAHR 0111 8692
DODGE 68095357AA
FIAT 55225253
FIAT 71752001
FORD 0 220 025
FORD 3 252 267
FORD 66354 GS
CHRYSLER 68095357AA
JEEP 68095357AA
KHD 0111 8692
MAZDA 9956-41-400
MERCEDES-BENZ 007603 014104
NISSAN 15193-4A0A5
OPEL 11 023 589
OPEL 47 08 898
OPEL 93 193 729
PEUGEOT 0820.28
RENAULT TRUCKS 77 03 062 003
SKODA N 013 849 3
SKODA N 013 849.3
OIL DRAIN PLUG SEAL (Set of 25)
1,48 €
1,79 €
Dostupnost
na objednávku
zaměnitelnost Technické parametry OE čísla Detail
Kat. kód Název Dostupnost Cena bez DPH Akce
KG5384 Těsnicí kroužek, olejová vypouštěcí zátka PAYEN KG5384 na dotaz cena na dotaz Detail
243.205 Těsnicí kroužek ELRING 243.205 na objednávku 4,14 € Detail
PA349 Těsnicí kroužek, olejová vypouštěcí zátka PAYEN PA349 na objednávku 0,04 € Detail
41-71042-00 Těsnicí kroužek, olejová vypouštěcí zátka VICTOR REINZ 41-71042-00 skladem 0,07 € Detail
635.230 Těsnicí kroužek ELRING 635.230 na dotaz cena na dotaz Detail
115.100 Těsnicí kroužek ELRING 115.100 skladem Brno > 25 ks 0,08 € Detail
PA401 Těsnicí kroužek, olejová vypouštěcí zátka PAYEN PA401 na objednávku 0,10 € Detail
TECDOC-číslo motoru: 5352
vnitřní průměr [mm]: 14
Materiál: hliník
tloustka/sila( v mm): 1,5
AUDI N 13 849 3
CITROËN 0820.28
DEUTZ-FAHR 0111 8692
DODGE 68095357AA
FIAT 55225253
FIAT 71752001
FORD 0 220 025
FORD 3 252 267
FORD 66354 GS
CHRYSLER 68095357AA
JEEP 68095357AA
KHD 0111 8692
MAZDA 9956-41-400
MERCEDES-BENZ 007603 014104
NISSAN 15193-4A0A5
OPEL 11 023 589
OPEL 47 08 898
OPEL 93 193 729
PEUGEOT 0820.28
RENAULT TRUCKS 77 03 062 003
SKODA N 013 849 3
SKODA N 013 849.3