Motor vetraku
cena na dotaz
cena na dotaz
Dostupnost
na dotaz
zaměnitelnost
Technické parametry
OE čísla
Detail
| Kat. kód | Název | Dostupnost | Cena bez DPH | Akce |
|---|---|---|---|---|
| AB 116 000P | vnitřní ventilátor MAHLE ORIGINAL AB 116 000P | na objednávku | 79,97 € | Detail |
| AB 120 000P | vnitřní ventilátor MAHLE ORIGINAL AB 120 000P | na objednávku | 189,92 € | Detail |
| ABM 5 000P | Elektromotor, vnitřní ventilátor MAHLE ORIGINAL ABM 5 000P | na objednávku | 79,25 € | Detail |
průměr v mm: 133
vozidla pro leváky/praváky: pro levostranně řízená vozidla
napeti [V]: 13,5
pocet polu: 2
intenzita el. proudu [A]: 12
jmenovitý výkon ( W): 162
Delka baleni [cm]: 22,0
Vyska baleni [cm]: 20,50
Sirka baleni [cm]: 21,50
Hmotnost netto [g]: 1340
FIAT 0077362411
FIAT 77362411
FIAT 77362485
LAND ROVER LR002630
LAND ROVER LR009738
LAND ROVER LR010387
LAND ROVER LR016627
VOLVO 3 126 750 5
VOLVO 3 129 151 6
VOLVO 8 623 276
FIAT PUNTO
23,70 €
28,68 €
Dostupnost
na objednávku
Technické parametry
OE čísla
Detail
Požadovaná data jsou nedostupná
pocet polu: 4
Jmenovité napetí [V]: 12
Delka baleni [cm]: 11,5
Vyska baleni [cm]: 7,00
Sirka baleni [cm]: 7,00
Hmotnost netto [g]: 36
FIAT 0000046722908
FIAT 46721250
FIAT 0000046721250
FIAT 77364714
FIAT 46722908
FIAT 46723712
FIAT 77362433
FIAT IDEA/ LANCIA YPSILON
82,82 €
100,22 €
Dostupnost
na objednávku
Technické parametry
OE čísla
Detail
Požadovaná data jsou nedostupná
průměr v mm: 146
napeti [V]: 12
pocet polu: 2
vybavení vozidla: pro vozidla s klimatizací
vozidla pro leváky/praváky: pro levostranně řízená vozidla
intenzita el. proudu [A]: 18
jmenovitý výkon ( W): 216
Delka baleni [cm]: 29,0
Vyska baleni [cm]: 22,50
vozidla pro leváky/praváky 2: pro pravostranně řízená vozidla
Sirka baleni [cm]: 20,00
Hmotnost netto [g]: 1174