Prevodovka rizeni / cerpadlo
cena na dotaz
cena na dotaz
Dostupnost
skladem Brno
Technické parametry
OE čísla
Detail
Požadovaná data jsou nedostupná
druh provozu: elektrický
vozidla pro leváky/praváky: pro levostranně řízená vozidla
délka (v mm): 1063
Rozměr závitu 1: M14X1,5
novy dil: ✓
takt motoru: 146
řízení: s ridici tyci
Prumer vstupni hridele [mm]: 16,5
řízení 2: bez hlavy spojovací tyče řízení
RENAULT 82 00 463 517
RENAULT 490016514R
RENAULT 490017419R
RENAULT 8200 324 632
RENAULT 490019110R
RENAULT 8200 088 495
RENAULT 7711368394
RENAULT 7711 368 394
RENAULT 7711497389
RENAULT 8200 666 756
RENAULT 7945501009
RENAULT 4900 165 14R
RENAULT 7955300007
RENAULT 7955501009LH
RENAULT 7955300007LH
RENAULT 8200088495
RENAULT 8200324632
RENAULT 8200409281
RENAULT 8200463517
RENAULT 8200558045
RENAULT 8200666756
cena na dotaz
cena na dotaz
Dostupnost
skladem Brno
zaměnitelnost
Technické parametry
OE čísla
Detail
| Kat. kód | Název | Dostupnost | Cena bez DPH | Akce |
|---|---|---|---|---|
| SM22-1118 | Řídicí mechanismus FRECCIA SM22-1118 | na objednávku | 91,38 € | Detail |
druh provozu: elektrický
vozidla pro leváky/praváky: pro levostranně řízená vozidla
délka (v mm): 1046
Pocet zubu vstupni hridele: 26
Rozměr závitu 1: M12X1,5
novy dil: ✓
takt motoru: 156
řízení: s ridici tyci
Prumer vstupni hridele [mm]: 14,2
řízení 2: bez hlavy spojovací tyče řízení
FIAT 51786814
FIAT 51889312
FIAT 51875894
FIAT 51875886
FIAT 51890108
FORD 1541354
FORD 1686264
FORD 1762784
FORD 9S513A500AA
FORD 9S513A500AB
FORD AS513A500AA