Dmychadlo

Zobrazit / Skrýt filtry
loading
SCANI Gasket turbocharger
3,32 €
4,02 €
Dostupnost
na objednávku
Technické parametry OE čísla Detail
Požadovaná data jsou nedostupná
TECDOC-číslo motoru: 36800
oddělení bloku: ✓
Typ nabíjení: turbodmychadlo
verze: D13 EGR
Cislo tarifu zbozi: 8484100000
SCANIA 1 516 535
SCANIA 2 137 200
SCANIA P/G/R/T
715,86 €
866,19 €
Dostupnost
na objednávku
zaměnitelnost Technické parametry OE čísla Detail
Kat. kód Název Dostupnost Cena bez DPH Akce
CI 256 000S Chladič turba MAHLE ORIGINAL CI 256 000S Nedostupné cena na dotaz Detail
Delka baleni [cm]: 118,0
Délka sítě [mm]: 825
Šířka sítě [mm]: 572
Hloubka sítě [mm]: 64
Provedení chladiče: Kühlrippen pájený
Materiál nádrże na vodu (chladič): hliník
Kühlrippenmaterial: hliník
Vyska baleni [cm]: 48,00
Sirka baleni [cm]: 98,00
Výrobce: MAHLE
Hmotnost netto [g]: 22100
SCANIA 1 766 615
SCANIA 1 766 618
SCANIA 10570495
SCANIA 1 771 925
SCANIA 10570494
SCANIA 1 531 767
SCANIA 10570369
SCANIA 1 769 998
SCANIA 1 817 893
SCANIA 1 847 233
SCANIA 10570488
SCANIA 10570169
SCANIA 1790042
SCANIA 2040794
SCANIA 2388060
SCANIA 570168
TITAN 1 817 893
TITAN 1531767
TITAN 1766615
TITAN 1766618
TITAN 1769998
TITAN 1771925
TITAN 1847233