Dmychadlo

Zobrazit / Skrýt filtry
loading
cena na dotaz
cena na dotaz
Dostupnost
skladem Brno
zaměnitelnost Technické parametry OE čísla Detail
Kat. kód Název Dostupnost Cena bez DPH Akce
T916587 Dmychadlo, plnění BTS Turbo T916587 na objednávku 751,20 € Detail
T916587BL Dmychadlo, plnění BTS Turbo T916587BL na objednávku 516,00 € Detail
T919152 Dmychadlo, plnění BTS Turbo T919152 skladem cena na dotaz Detail
Typ nabíjení: turbodmychadlo
Delka baleni [cm]: 48,5
Vyska baleni [cm]: 30,00
Sirka baleni [cm]: 39,00
Hmotnost netto [g]: 21120
RENAULT TRUCKS 7420933086
RENAULT TRUCKS 7421316565
RENAULT TRUCKS 7485013263
RENAULT TRUCKS 7485020143
VOLVO 20933086
VOLVO 21316567
VOLVO 85003215
VOLVO 85003216
RENAULT PREMIUM
742,56 €
898,50 €
Dostupnost
na objednávku
zaměnitelnost Technické parametry OE čísla Detail
Kat. kód Název Dostupnost Cena bez DPH Akce
CI 179 000P Chladič turba MAHLE ORIGINAL CI 179 000P na objednávku 821,24 € Detail
Delka baleni [cm]: 120,0
Délka sítě [mm]: 895
Šířka sítě [mm]: 805
Hloubka sítě [mm]: 68
Provedení chladiče: Kühlrippen pájený
Materiál nádrże na vodu (chladič): umělá hmota
Kühlrippenmaterial: hliník
Vyska baleni [cm]: 30,00
Sirka baleni [cm]: 100,00
Hmotnost netto [g]: 18768
RENAULT TRUCKS 21162608
RENAULT TRUCKS 74 85 013 210
RENAULT TRUCKS 74 21 649 613
RENAULT TRUCKS 7421162608
RENAULT TRUCKS 7485019210
VOLVO 21162608