Dodatecne prace
cena na dotaz
cena na dotaz
Dostupnost
na dotaz
zaměnitelnost
Technické parametry
OE čísla
Detail
| Kat. kód | Název | Dostupnost | Cena bez DPH | Akce |
|---|---|---|---|---|
| KX 44D | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KX 44D | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KX 65D | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KX 65D | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KX 36D | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KX 36D | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| 50013021 | Palivový filtr KOLBENSCHMIDT 50013021 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
typ filtru: Vlozka filtru
Vnějżí průměr 1 [mm]: 84
Vnitřní průměr 1 [mm]: 14
vyska ( v mm ): 143
CASE IH 3029244
CASE IH 3029244R91
CASE IH 3032014R91
CASE IH 3056984
CASE IH 3056984R1
CASE IH 3059244R1
CASE IH 3132014
CASE IH 3132014R91
CLAAS 1330350
CLAAS 1336021
CLAAS 1336020
DEMAG 64991100
DEMAG 68873900
DEMAG 76038700
DEUTZ-FAHR 0116 0034
DEUTZ-FAHR 0116 8407
DEUTZ-FAHR 0116 8408
DEUTZ-FAHR 0116 8409
DEUTZ-FAHR 0128 9048
DEUTZ-FAHR 0118 1060
DEUTZ-FAHR 0995 1042
FAUN 0746293
FAUN 0796293
FAUN 470226
FAUN 4790226
FIAT 01168407
FIAT 01289048
FORD 5 004 785
GMC 6435477
GMC 7984347
GMC 9975264
HANOMAG 114 241 160
HANOMAG 114 924 160
HANOMAG 512 593 000
HANOMAG 598 452 070 0
HANOMAG HENSCHEL 114 241 160
HANOMAG HENSCHEL 114 924 160
HANOMAG HENSCHEL 512 593 000
HANOMAG HENSCHEL 598 452 070 0
HANOMAG RHEINSTAHL 114 241 160
HANOMAG RHEINSTAHL 114 924 160
HANOMAG RHEINSTAHL 512 593 000
HANOMAG RHEINSTAHL 598 452 070 0
HITACHI B405304
HOREX 109006
INTERNATIONAL HARV. 3029244
INTERNATIONAL HARV. 3029244R91
INTERNATIONAL HARV. 3032014R91
INTERNATIONAL HARV. 3056984
INTERNATIONAL HARV. 3056984R1
INTERNATIONAL HARV. 3059244R1
INTERNATIONAL HARV. 3132014
INTERNATIONAL HARV. 3132014R91
KÄLBLE 06538215
KÄLBLE 38215
KÄLBLE 40002049
KÄLBLE 40700306
KÄSSBOHRER 5.894.520.700
KÄSSBOHRER 5894520700
KÄSSBOHRER 801151161
KÄSSBOHRER 8.319.101.120
KÄSSBOHRER 8319101120
KHD 0116 0034
KHD 0116 8407
KHD 0116 8408
KHD 0116 8409
KHD 0118 1060
KHD 0128 9048
KHD 0995 1042
MAN 81.00000-0245
MAN 81.12503-0011
MAN 81.12503-0063
MAN 81.12503-0024
MAN 81.12503-0044
MAN 81.12503-0046
MAN 81.12503-0053
MAN 81.12503-0062
MAN 81.12503-0066
MASSEY FERGUSON 2914107 M 1
MERCEDES-BENZ A 000 477 31 15
MERCEDES-BENZ A 000 477 32 15
MERCEDES-BENZ A 355 470 00 92
MERCEDES-BENZ A 422 090 00 51
MERCEDES-BENZ A 422 092 00 05
MERCEDES-BENZ 422 092 01 05
MERCEDES-BENZ 000 477 31 15
MERCEDES-BENZ 000 477 32 15
MERCEDES-BENZ 355 470 00 92
MERCEDES-BENZ 422 090 00 51
MERCEDES-BENZ A 000 090 14 51
MERCEDES-BENZ 422 092 00 05
MERCEDES-BENZ A 422 092 01 05
MERCEDES-BENZ A 422 092 02 05
MERCEDES-BENZ 000 090 14 51
MERCEDES-BENZ 422 092 02 05
POCLAIN 150578
POCLAIN 50578
RENAULT 00 24 152 004
RENAULT 00 24 866 064
RENAULT 08 70 323 100
RENAULT 41 25 030 024
RENAULT 50 00 031 068
SAME 001 0780 0
SAVIEM 2 486 606 4
SCHLÜTER SAK300
SCHLÜTER SAK303
STEYR 540208001B02
STEYR 540 20 80 B 02
STEYR 540 20 80 01 B 02
STEYR 540208001BO2
STEYR 540 20 80 01 BO 2
STEYR 5402080B02
STEYR 614 08 02 27
STEYR 614080227
STEYR 614080740
STEYR 614 08 07 40
TALBOT 40 110 245 3
VM 4531011
VOLVO 25527
VOLVO 76648
cena na dotaz
cena na dotaz
Dostupnost
na dotaz
zaměnitelnost
Technické parametry
OE čísla
Detail
| Kat. kód | Název | Dostupnost | Cena bez DPH | Akce |
|---|---|---|---|---|
| KX 332 | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KX 332 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 381 | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 381 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
vyska ( v mm ): 55
pro OE cislo: 81.12503-0086
Vnějżí průměr 1 [mm]: 88
Vnitřní průměr 1 [mm]: 88
typ filtru: Vlozka filtru
DEUTZ-FAHR 0131 9822
KHD 0131 9822
MAN 81.12501-0021
MAN 81.12501-0030
MAN 81.12501-0026
MAN 81.12501-0028
MAN 81.12503-0086
MAN 81.12503-0033
NEOPLAN 81.12503-0086
RENAULT 50 01 864 855
RENAULT TRUCKS 5001864855
cena na dotaz
cena na dotaz
Dostupnost
na dotaz
zaměnitelnost
Technické parametry
OE čísla
Detail
| Kat. kód | Název | Dostupnost | Cena bez DPH | Akce |
|---|---|---|---|---|
| 50013001 | Palivový filtr KOLBENSCHMIDT 50013001 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| 50013075 | Palivový filtr KOLBENSCHMIDT 50013075 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 17D | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 17D | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 18 | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 18 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 38 | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 38 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 43 | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 43 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 51 | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 51 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 69 | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 69 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 80 | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 80 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| 50013079 | Palivový filtr KOLBENSCHMIDT 50013079 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| 50013297 | Palivový filtr KOLBENSCHMIDT 50013297 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 24 | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 24 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 6 | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 6 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| 50014870 | Palivový filtr KOLBENSCHMIDT 50014870 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 624D | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 624D | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 648D | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 648D | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| 50013417 | Palivový filtr KOLBENSCHMIDT 50013417 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| 50013683 | Palivový filtr KOLBENSCHMIDT 50013683 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 102/1 | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 102/1 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
typ filtru: nasroubovany filtr
průměr v mm: 76,2
vyska ( v mm ): 148,4
velikost závitu: M16x1,5
průměr 2: 72,0
prumer tesniciho krouzku v mm: 62,0
Utahovaci moment [Nm]: 20
Delka baleni [cm]: 8,9
Vyska baleni [cm]: 16,60
Sirka baleni [cm]: 8,90
Hmotnost netto [g]: 445
FENDT F816200060010
FENDT F816200060020
FENDT G311200060010
FENDT X810190165
FENDT F816200710060
FENDT G311200060050
MAN 51125030004
MAN 51125030005
MAN 51125030009
MAN 51125030010
MAN 51125030016
MAN 51125030017
MAN 51125030018
MAN 51125030028
MAN 51125030029
MAN 85120007007
MAN 51125030030
MAN 51125030031
MAN 51125030034
MAN 51125030036
MAN 51125030039
MAN 51125030040
MAN 51125030055
MAN 81125030004
MAN 81125030075
MAN 82125030009
MAN 82125030028
MAN 85100001834
MAN 82125030030
MAN 82125030031
MAN 82125030039
MAN 82125030040
MAN 82125036036
MAN 84125030002
MAN 85100002764
MAN K0001160243
MAN K0001174423
MAN N1011005915
MAN N1011005926
MAN N1014003174
MERCEDES-BENZ 0018354447
MERCEDES-BENZ A0018354447
SETRA 8311997648
SETRA 83119976480
SETRA 8319121610
SETRA 83191281610
SOLARIS 0170152000
cena na dotaz
cena na dotaz
Dostupnost
na dotaz
zaměnitelnost
Technické parametry
OE čísla
Detail
| Kat. kód | Název | Dostupnost | Cena bez DPH | Akce |
|---|---|---|---|---|
| 50013001 | Palivový filtr KOLBENSCHMIDT 50013001 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 17D | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 17D | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| 50013075 | Palivový filtr KOLBENSCHMIDT 50013075 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 43 | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 43 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 24 | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 24 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 38 | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 38 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 51 | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 51 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 80 | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 80 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 102 | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 102 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 69 | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 69 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| 50013297 | Palivový filtr KOLBENSCHMIDT 50013297 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 18/1 | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 18/1 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| 50014291 | Palivový filtr KOLBENSCHMIDT 50014291 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 19 | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 19 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 102/1 | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 102/1 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KX 43 | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KX 43 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 104 | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 104 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
průměr v mm: 81,0
průměr 2: 70,0
vyska ( v mm ): 160
velikost závitu: M16x1,5
prumer tesniciho krouzku v mm: 61,5
Cislo vyrobku doporuceneho specialniho naradi: OCS 1
Utahovaci moment [Nm]: 20
typ filtru: nasroubovany filtr
Delka baleni [cm]: 8,9
Vyska baleni [cm]: 16,60
Sirka baleni [cm]: 8,90
Hmotnost netto [g]: 421
AGCO 71063
ALFA ROMEO 60507208
ALFA ROMEO 0060507208
ALFA ROMEO 71736119
AUDI 068127177
AUDI 0004465121
AUDI 06812/771
AUDI 068127401
AUDI 068127177B
AUDI 2RD127177B
AUDI 68127177
AUDI 681271771
AUDI 68127401
CASE IH 146343A1
CASE IH 73300482
CITROËN 190661
CITROËN 190663
CITROËN 1906C6
CLAAS 6005025522
CLAAS CT6005025522
CUPRA 068127177
CUPRA 0004465121
CUPRA 068127401
CUPRA 068127177B
CUPRA 2RD127177B
CUPRA 68127177
CUPRA 681271771
CUPRA 68127401
DAIHATSU 4932900000
ERF 1355376
ERF C3903202
FIAT 006050720800
FIAT 106000603000
FIAT 116760469600
FIAT 116760469601
FIAT 0000009950443
FIAT 116760469602
FIAT 1902138
FIAT 0004465121
FIAT 1909142
FIAT 1930010
FIAT 2133943
FIAT 0000001902138
FIAT 4465121
FIAT 46440397
FIAT 4753103
FIAT 7633062
FIAT 4764725
FIAT 4795601
FIAT 0060507208
FIAT 4813127
FIAT 4814454
FIAT 5951661
FIAT 5962400
FIAT 5981936
FIAT 9950443
FIAT 60507208
FIAT 1345983080
FIAT 71736113
FIAT 74035556
FIAT 7734171
FIAT 9936981
FIAT 7788444
FIAT 79075882
FIAT 1310071080
FIAT 82406319
FIAT 0000004440952
FIAT 9936891
FIAT 9946972
FIAT 4440952
FIAT 71736119
FIAT 99419058
FIAT 0004764725
FIAT 0007734171
FIAT 0000005981936
FIAT 0007788444
FODEN TRUCKS Y03751606
FODEN TRUCKS Y03753701
FORD A850X9150BA
FORD 5008876
FORD 5010462
FORD A810X9150CA
FORD 5012582
FORD BF5T-9W365-BA
FORD 5014054
FORD F0NN9176BA
FORD 2DR1271774
FORD A820X9150AA
FORD B61T-9W365-AA
FORD A840X9150BA
FORD EFG48
GMC 6439306
GMC 93156288
GMC 6439307
GMC 90016800
GMC 90486908
GMC 93183042
GMC 9975216
GUELDNER 0009831625
GUELDNER 068127177
HANOMAG HENSCHEL 26561118
CHEVROLET 72080
CHEVROLET 70993018
ISUZU 26561118
IVECO 1902138
IVECO 1930010
IVECO 4764725
IVECO 4792138
IVECO 4795601
IVECO 503645674
IVECO 68127177B
IVECO 9936891
IVECO 9938405
IVECO V1902138
JCB 32912001
LANCIA 0007734171
LANCIA 5951661
LANCIA 0007788444
LANCIA 7734171
LANCIA 7788444
LANCIA 71736113
LANCIA 46440397
LANCIA 9946972
LAND ROVER AEU2147
LAND ROVER AEU2147L
LANDINI E3541384M1
LANDINI 3541384M1
LANDINI 4207949M1
MAN 51125030026
MCCORMICK 701900A1
MCCORMICK 4207949M1
MWM 905411510015
NEW HOLLAND FONN9176BA
NEW HOLLAND 146343A1
OPEL 0813041
OPEL 0813565
OPEL 813024
OPEL 813041
OPEL 813565
OPEL 90016800
OPEL 90486908
OPEL 93183042
PEUGEOT 190687
PEUGEOT 1906C6
PEUGEOT 190661
PEUGEOT 190660
PIAGGIO 493290
RENAULT 7701030195
RENAULT 866092
ROVER GFE5297
ROVER ADU9779
SETRA 8319128161
SETRA 83191340000
VAG 9936891
VAG 0004465121
VAG 06812/771
VAG 068127177
VAG 068127177B
VAG 068127401
VAUXHALL 90016800
VAUXHALL 90486908
VAUXHALL 93183042
VM 4531071
VM 45310071A
VM 41150071A
VM 45310071
VM 4531063
VM 45310063A
VOLVO 1257201
VOLVO 12572012
VOLVO 243464
VOLVO 3976655
VOLVO 434061
VOLVO 39766555
VOLVO 829993
VOLVO 00012572012
VOLVO 8299935
VW 06812/771
VW 0004465121
VW 068127177
VW 06812177B
VW 068127177B
VW 068127401
VW 9936891
VW 2RD127177B
VW 68127177
VW 681271771
VW 68127401
cena na dotaz
cena na dotaz
Dostupnost
na dotaz
zaměnitelnost
Technické parametry
OE čísla
Detail
| Kat. kód | Název | Dostupnost | Cena bez DPH | Akce |
|---|---|---|---|---|
| 50013002 | Palivový filtr KOLBENSCHMIDT 50013002 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 24 | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 24 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| 50013079 | Palivový filtr KOLBENSCHMIDT 50013079 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 18/1 | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 18/1 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| 50013127 | Palivový filtr KOLBENSCHMIDT 50013127 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 20 | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 20 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| 50013297 | Palivový filtr KOLBENSCHMIDT 50013297 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 102 | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 102 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 624D | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 624D | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 648D | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 648D | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| 50013001 | Palivový filtr KOLBENSCHMIDT 50013001 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
| KC 8 | Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 8 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
průměr v mm: 76,0
průměr 2: 70,0
vyska ( v mm ): 117,2
velikost závitu: M16x1,5
prumer tesniciho krouzku v mm: 60,5
Cislo vyrobku doporuceneho specialniho naradi: OCS 1
Utahovaci moment [Nm]: 20
typ filtru: nasroubovany filtr
Delka baleni [cm]: 8,1
Vyska baleni [cm]: 13,10
Sirka baleni [cm]: 8,10
Hmotnost netto [g]: 350
AGCO 1930891
AGCO 72501530
AGCO 1174423V
AGCO 3029849
AGCO 312795397
AGCO 700724569
ALLIS-CHALMERS 72501530
ALLIS-CHALMERS 61142392
ASTRA 0/955168
ASTRA 955168
AUWÄRTER 983614
BMW 13321332756
CARRARO 41022
CASE IH A077470
CASE IH 3032750R1
CASE IH A77470
CATERPILLAR 0814662
CATERPILLAR 5W3394
CATERPILLAR 814662
CATERPILLAR 3I1179
CATERPILLAR 9Y4421
CATERPILLAR 9Y4516
CLAAS 6565010
CLAAS 03417720
CLAAS 0006565010
CLAAS CT6005000788
CLAAS 06565010
CLAAS 6005000788
CUMMINS 3890707
CUMMINS 3903640
CUMMINS 3931065
CUMMINS 3964763
CUMMINS FF5052
DEMAG 11421316
DEMAG 05500274
DEMAG 11481186
DEMAG 20609140
DEMAG 90162400
DEMAG 901624
FAUN 1470394
FAUN 4795772
FENDT F100001160243
FENDT F181200060030
FIAT 61142392
FIAT 61142397
FIAT 1774423
FIAT 61144392
FIAT 61674455
FIAT 7110301
FIAT 75208272
FIAT 8123679
FODEN TRUCKS Y03721508
FORD A780X9150AA
FORD 5004780
FORD A850X9150AA
FORD 5014053
FORD E5HN9N277A
FORD 6106753
FORD E5HN9N327AA
FORD E6HZ9365A
FORD V88834
FORD EFG25
FORD E7HN9N327AA
FORD 82DF9155AA
GMC 7984867
GROVE 9414100804
GUELDNER 0009831622
GUELDNER 0160000003
GUELDNER 0160000003001
HANOMAG HENSCHEL 114924143
HANOMAG HENSCHEL 194924159
HANOMAG HENSCHEL 711983614
HANOMAG HENSCHEL 2871513M2
HANOMAG HENSCHEL 983614
HANOMAG HENSCHEL X880000983614
HITACHI 75208272
HYUNDAI 11E170010
IVECO 1160243
IVECO 0000001907640
IVECO 1901133
IVECO 1902134
IVECO 1907640
IVECO 1908312
IVECO 1930820
IVECO 1930953
IVECO 0000001908312
IVECO 0000001902134
IVECO 42074972
IVECO 4764693
IVECO 61142392
IVECO 7110301
IVECO 8123679
IVECO 98111463
IVECO V1907640
IVECO 1900953
JCB 2910155A
JCB 02910155A
JCB 2910155
JOHN DEERE F433787
KAELBLE 40700313
KÄLBLE 40700313
KIA 11E170010
KOMATSU 161624
KOMATSU 20701K1230
KOMATSU 6742013790
KOMATSU 20609140
KOMATSU CU3903640
KOMATSU CUFF5052
KOMATSU 21P01K1390
KOMATSU 6732716112
KOMATSU 6732716320
KRAMER 0450820001
KRAMER 45082001
KRAMER 0000820701
KRAMER 1160243
LAMBORGHINI 243195001
MAN 51125030012
MAN 81125030035
MASSEY FERGUSON 286634M1
MASSEY FERGUSON 3127839M1
MASSEY FERGUSON 2871513M2
MASSEY FERGUSON 2862361M1
MASSEY FERGUSON 922783
MASSEY FERGUSON 286361M1
MASSEY FERGUSON 2862361
MASSEY FERGUSON 70277540
MASSEY FERGUSON 2871513M1
MASSEY FERGUSON 1076749M1
MASSEY FERGUSON 2871535M91
MASSEY FERGUSON 656501C0
MASSEY FERGUSON 2962223M1
MASSEY FERGUSON CL656501C0
MERLO 3M01586
MWM 605411420020
MWM 605411880015
MWM 01174423
NAVISTAR 3032750R1
NEW HOLLAND V88834
POCLAIN 11602438941E012
POCLAIN 143218
POCLAIN 1150584
POCLAIN 150526
POCLAIN G150564
POCLAIN 110595
POCLAIN 150564
POCLAIN G0150564
POCLAIN 50526
RENAULT 6005000788
RENAULT TRUCKS 7701015830
RENAULT TRUCKS 0000150564
SAME 243195001
SAME 4006970
SCANIA 524762
SETRA 9836141098
VALMET 1992367
VALMET 800012640
VM 4531041
VM 45310022A
VM 4531022
VM 45310041A
VME 4111378
VOLVO 142139393
VOLVO 405380
VOLVO 142440437
VOLVO 6889135