Hledání „A6110300024“
Výsledky hledání v katalogu
Vámi hledanou frázi „A6110300024“ jsme nalezli u 6 produktů .
MB OM611,OM612.OM613 pr.88mm 2.5-2-3
Dostupnost
na objednávku
zaměnitelnost
Technické parametry
OE čísla
Detail
| Kat. kód | Název | Dostupnost | Cena bez DPH | Akce |
|---|---|---|---|---|
vývrt válce (v mm): 88
Standardni rozmer [STD]: ✓
číslo dílu: 2.0mm 005IF P IKA, 2.5mm 001IF CK P KV1, 3.0mm 231 CR P GOE13
MERCEDES-BENZ 6110300324
MERCEDES-BENZ 6110300024
MERCEDES-BENZ A6110300024
(Vymenitelny)
MERCEDES-BENZ A 611 030 00 24
(Vymenitelny)
HASTINGS 1-CYL RING SET
Dostupnost
na objednávku
zaměnitelnost
Technické parametry
OE čísla
Detail
|---|---|---|---|---|
vývrt válce (v mm): 88
Pocet valcu: 1
číslo dílu: 1. 212 2,50mm CCr; 2. 229 2,00mm P; 3. 204 3,00mm Cr