Hledání „924F 6211 A1A“
Výsledky hledání v katalogu
Vámi hledanou frázi „924F 6211 A1A“ jsme nalezli u 3 produktů .
pro turbodiesel
Dostupnost
na objednávku
zaměnitelnost
Technické parametry
OE čísla
Detail
| Kat. kód | Název | Dostupnost | Cena bez DPH | Akce |
|---|---|---|---|---|
Sirka v mm: 26,11
pro vuli loziska od [mm]: 0,03
do vule loziska [mm]: 0,09
pro prumer pouzdra od [mm]: 63,506
do prumeru pouzdra [mm]: 63,52
pro prumer hridele od [mm: 59,98
do prumeru hridele [mm]: 60
číslo dílu: 4680CP
Standardni rozmer [STD]: ✓
tloustka/sila( v mm): 1,738
FORD 1501506
FORD 1501511
FORD 715F 6211 AA2F
FORD 715F6211AA2F
FORD 844F 6211 AA
FORD 844F6211AA
FORD 924F6211A1A
FORD 924F 6211 A1A