Nejste si jisti správným dílem? Zavolejte nám na tel. 543 214 747, poradíme a obratem vám dodáme správný díl.
Hledání „8200054946“
Výsledky hledání v katalogu
Vámi hledanou frázi „8200054946“ jsme nalezli u 2 produktů .
cena na dotaz
cena na dotaz
Dostupnost
na dotaz
zaměnitelnost
Technické parametry
OE čísla
Detail
| Kat. kód | Název | Dostupnost | Cena bez DPH | Akce |
|---|---|---|---|---|
| MHG 4 | Řídicí jednotka, doba žhavení MAHLE ORIGINAL MHG 4 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
Doplnkovy vyrobek/ doplnkove info: s drzakem
Jmenovité napetí [V]: 12
Delka baleni [cm]: 14,5
Vyska baleni [cm]: 9,60
Sirka baleni [cm]: 6,00
Hmotnost netto [g]: 319
NISSAN 00000992121
NISSAN 992121
NISSAN -77001-15078
NISSAN 11067 BN700
OPEL 91167210
OPEL 4409990
OPEL 4506156
RENAULT 8200054946
RENAULT 00000992121
RENAULT 6001546572
RENAULT 7700115078
cena na dotaz
cena na dotaz
Dostupnost
na dotaz
zaměnitelnost
Technické parametry
OE čísla
Detail
| Kat. kód | Název | Dostupnost | Cena bez DPH | Akce |
|---|---|---|---|---|
| MHG 3 | Řídicí jednotka, doba žhavení MAHLE ORIGINAL MHG 3 | na dotaz | cena na dotaz | Detail |
Doplnkovy vyrobek/ doplnkove info: s drzakem
Jmenovité napetí [V]: 12
Delka baleni [cm]: 17,0
Vyska baleni [cm]: 6,00
Sirka baleni [cm]: 8,20
Hmotnost netto [g]: 317