Hledání „5Q0820803P“
Výsledky hledání v katalogu
Vámi hledanou frázi „5Q0820803P“ jsme nalezli u 2 produktů .
AUDI A1
Dostupnost
na objednávku
zaměnitelnost
Technické parametry
OE čísla
Detail
| Kat. kód | Název | Dostupnost | Cena bez DPH | Akce |
|---|---|---|---|---|
Chladící látka: R 1234yf, R 134a
pocet zeber: 6
remenice - ? [mm]: 110
napeti [V]: 12
Vpust [mm]: 28
Odtok [mm]: 15,35
omezení výrobce: MAHLE
Pocet drazek: 6
Kompresor -ID: 6CVC
Olej do kompresoru: PAG 46 YF
Delka baleni [cm]: 29,5
zdvihový kompresor [ccm]: 140
Vyska baleni [cm]: 21,00
Sirka baleni [cm]: 19,50
Výrobce: MAHLE
Hmotnost netto [g]: 4440
AUDI 5Q0 820 803
AUDI 5Q0816803H
AUDI 5Q0816803
AUDI 1K0 820 808 A
AUDI 5Q0 816 803 C
AUDI 5Q0 820 803 E
AUDI 5Q0816803J
AUDI 5Q0816803B
AUDI 1K0 820 808 AX
AUDI 5Q0 816 803 E
AUDI 5Q0 816 803 F
AUDI 5Q0 820 803 F
AUDI 5Q0816803D
AUDI 1K0 820 859 H
AUDI 5Q0 820 803 G
AUDI 1K0 820 859 J
AUDI 1K0 820 859 N
AUDI 5Q0 820 803 L
AUDI 5Q0 820 803 A