Hledání „555 599 08“

Výsledky hledání v katalogu

Hledat pouze v OE číslech/náhradách

Vámi hledanou frázi „555 599 08“ jsme nalezli u 3 produktů .

loading
píst 0.50mm Opel 1,4 16v Z14XEP/A14XEL/Z14XEL/B14XEL 73.40mm+0.50mm
76,30 €
92,32 €
Dostupnost
na objednávku
zaměnitelnost Technické parametry OE čísla Detail
Kat. kód Název Dostupnost Cena bez DPH Akce
87-429507-00 Píst NÜRAL 87-429507-00 na objednávku 59,42 € Detail
130035001521 Píst NE 130035001521 skladem v NPR, na objednání 26,11 € Detail
7135585000 píst 0.50mm 7135585000 na objednávku 26,11 € Detail
Cislo produkce: 073067
vývrt válce (v mm): 73,9
vyska komprese [mm]: 23
délka (v mm): 44
Hloubka vybrusu (zlabku) 1 [mm]: 1,25
Hloubka kapsy ventilu 1 [mm]: 1,33
Hloubka kapsy ventilu 2 [mm]: 1,35
Prumer vybrusu [mm]: 52
číslo dílu: 63181, 63184, 63187
Prumer sroubu - ? [mm]: 18
Delka cepu: 51
opravný stupeň: 0,50
Vůle pístu [mm]: 0,04
vyměňujte pouze po celých sadách: ✓
OPEL 55351108
OPEL 55355070
OPEL 55355071
OPEL 55355072
OPEL 55558189
OPEL 55559908
OPEL 5623262
OPEL 6 24 065
píst 0.50mm Opel 1,4 16v Z14XEP/A14XEL/Z14XEL/B14XEL 73.40mm+0.50mm
59,42 €
71,90 €
Dostupnost
na objednávku
zaměnitelnost Technické parametry OE čísla Detail
Kat. kód Název Dostupnost Cena bez DPH Akce
40386620 Píst KOLBENSCHMIDT 40386620 na objednávku 76,30 € Detail
130035001521 Píst NE 130035001521 skladem v NPR, na objednání 26,11 € Detail
7135585000 píst 0.50mm 7135585000 na objednávku 26,11 € Detail
Hloubka vybrusu (zlabku) 1 [mm]: 1,25
Vetsi rozmer [mm]: 0,5
vyska komprese [mm]: 23
vyska ( v mm ): 45,5
vývrt válce (v mm): 73,9
Prumer sroubu - ? [mm]: 18
Prumer vybrusu [mm]: 53,5
Delka cepu: 49
Hloubka kapsy ventilu 1 [mm]: 1,33
Hloubka kapsy ventilu 2 [mm]: 1,35
číslo dílu: 08-429507-00
OPEL 555 599 08    (Podminena vymena, prip.uprava pozadovana)
píst 0.50mm Opel 1,4 16v Z14XEP/A14XEL/Z14XEL/B14XEL 73.40mm+0.50mm
26,11 €
31,59 €
Dostupnost
na objednávku
zaměnitelnost Technické parametry OE čísla Detail
Kat. kód Název Dostupnost Cena bez DPH Akce
40386620 Píst KOLBENSCHMIDT 40386620 na objednávku 76,30 € Detail
87-429507-00 Píst NÜRAL 87-429507-00 na objednávku 59,42 € Detail
130035001521 Píst NE 130035001521 skladem v NPR, na objednání 26,11 € Detail
Hloubka vybrusu (zlabku) 1 [mm]: 1,25
Vetsi rozmer [mm]: 0,5
vyska komprese [mm]: 23
vyska ( v mm ): 45,5
vývrt válce (v mm): 73,9
Prumer sroubu - ? [mm]: 18
Prumer vybrusu [mm]: 53,5
Delka cepu: 49
Hloubka kapsy ventilu 1 [mm]: 1,33
Hloubka kapsy ventilu 2 [mm]: 1,35
číslo dílu: 08-429507-00
OPEL 555 599 08

Nejste si jisti správným dílem? Zavolejte nám na tel. 543 214 747, poradíme a obratem vám dodáme správný díl.