Nejste si jisti správným dílem? Zavolejte nám na tel. 543 214 747, poradíme a obratem vám dodáme správný díl.
Hledání „467515“
Výsledky hledání v katalogu
Vámi hledanou frázi „467515“ jsme nalezli u 2 produktů .
cena na dotaz
cena na dotaz
Dostupnost
skladem Brno
Technické parametry
OE čísla
Detail
Požadovaná data jsou nedostupná
vnejsi delka [mm]: 237
průměr v mm: 76
Rozmer zavitu - vstup: 7/8"-14UNF-2A
Delka baleni [cm]: 29,0
Rozmer zavitu - vystup: 7/8"-14UNF-2A
Vyska baleni [cm]: 10,00
Sirka baleni [cm]: 10,00
Hmotnost netto [g]: 1285
IVECO 500021220
IVECO 503137262
MAN 36779726024
MAN 81779720187
MAN 83779100533
MAN 83779536501
MERCEDES-BENZ A 000 835 99 47 05
MERCEDES-BENZ A0008341069
MERCEDES-BENZ A0008342369
MERCEDES-BENZ A0008359947
MERCEDES-BENZ A0028350647
MERCEDES-BENZ Q87544957230
NEOPLAN N1.01103.3910
NEOPLAN N1011033246
SOLARIS 0000007600