Hledání „467515“

Výsledky hledání v katalogu

Hledat pouze v OE číslech/náhradách

Vámi hledanou frázi „467515“ jsme nalezli u 2 produktů .

loading
12,41 €
15,02 €
Dostupnost
na objednávku
Technické parametry OE čísla Detail
Požadovaná data jsou nedostupná
vnitřní průměr [mm]: 44,35
Vnějżí průměr [mm]: 54,061
vyska ( v mm ): 6,68
Uhel sedla ventilu [Stupne]: 30
VOLVO 06-0256
VOLVO 060256
VOLVO 467474
VOLVO 467515
cena na dotaz
cena na dotaz
Dostupnost
skladem Brno
Technické parametry OE čísla Detail
Požadovaná data jsou nedostupná
vnejsi delka [mm]: 237
průměr v mm: 76
Rozmer zavitu - vstup: 7/8"-14UNF-2A
Delka baleni [cm]: 29,0
Rozmer zavitu - vystup: 7/8"-14UNF-2A
Vyska baleni [cm]: 10,00
Sirka baleni [cm]: 10,00
Hmotnost netto [g]: 1285
IVECO 500021220
IVECO 503137262
MERCEDES-BENZ A 000 835 99 47 05
MERCEDES-BENZ A0008341069
MERCEDES-BENZ A0008342369
MERCEDES-BENZ A0008359947
MERCEDES-BENZ A0028350647
MERCEDES-BENZ Q87544957230
NEOPLAN N1.01103.3910
NEOPLAN N1011033246
SOLARIS 0000007600

Nejste si jisti správným dílem? Zavolejte nám na tel. 543 214 747, poradíme a obratem vám dodáme správný díl.