Hledání „05E198151“
Výsledky hledání v katalogu
Vámi hledanou frázi „05E198151“ jsme nalezli u 6 produktů .
Skoda OE: 05E198151, DACA;DACB;DADA;DHFA;DPBA;DPBE;DPCA
Dostupnost
na objednávku
zaměnitelnost
Technické parametry
OE čísla
Detail
| Kat. kód | Název | Dostupnost | Cena bez DPH | Akce |
|---|---|---|---|---|
vývrt válce (v mm): 74,5
číslo dílu: 1. R 1.2 PVD, 2. M 1.2 CrPC, 3. 3S 2.0 N
Delka baleni [cm]: 12,5
Vyska baleni [cm]: 3,00
Sirka baleni [cm]: 12,50
Hmotnost netto [g]: 38
Dostupnost
na objednávku
zaměnitelnost
Technické parametry
OE čísla
Detail
|---|---|---|---|---|
vývrt válce (v mm): 74,5
Standardni rozmer [STD]: ✓
číslo dílu: 1.2mm 001 PVD ST, 1.2mm 005 CR P KV1, 2.0mm 712 NT P ST
VAG 05E198151
průměr 74.50 1.2 - 1.2 - 2 VW 1.4TFSI
číslo dílu: 66842, 66843, 66844
Standardni rozmer [STD]: ✓
AUDI 04C 198 151 C
AUDI 04E 198 151 AB
AUDI 04E 198 151 B
AUDI 04E 198 151 F
AUDI 04E 198 151 K
AUDI 04E 198 151 M
AUDI 04E 198 151 N
AUDI 05E 198 151
CUPRA 04E 198 151 B
CUPRA 05E 198 151
FEDERAL 08-449500-00
SEAT 04C 198 151 C
SEAT 04E 198 151 AB
SEAT 04E 198 151 B
SEAT 04E 198 151 K
SEAT 04E 198 151 M
SEAT 04E 198 151 N
SEAT 05E 198 151
SKODA 04C 198 151 C
SKODA 04E 198 151 B
SKODA 04E 198 151 K
SKODA 04E 198 151 N
SKODA 05E 198 151
SKODA (SVW) 04E 198 151 F