Hledání „04C 198 151“
Výsledky hledání v katalogu
Hledat pouze v OE číslech/náhradách
Vámi hledanou frázi „04C 198 151“ jsme nalezli u 9 produktů .
loading
průměr 74.50 1 - 1.2 - 2 VW 1.0/ 1.4TFSI
14,86
Dostupnost
na objednávku
zaměnitelnost Technické parametry OE čísla Detail
Kat. kód Název Dostupnost Cena bez DPH Akce
vývrt válce (v mm): 74,5
číslo dílu: 1.0mm 001 NT ST, 1.2mm 005 P GOE13, 2.0mm 712 CR ST
Standardni rozmer [STD]:
VAG 04C198151
VAG 04C 198 151 A    (Vymenitelny)
VW Ringset VW EA211 1.4L TSI, 74.50mm STD
Dostupnost
na objednávku
800119010000 Sada pístních kroužků KOLBENSCHMIDT 800119010000 na objednávku 27,03  Detail
028 RS 10131 0N0 Sada pístních kroužků MAHLE ORIGINAL 028 RS 10131 0N0 na objednávku 26,40  Detail
08-453500-00 Sada pístních kroužků GOETZE ENGINE 08-453500-00 na objednávku 44,59  Detail
120050005300 Sada pístních kroužků NE 120050005300 na objednávku 19,30  Detail
vývrt válce (v mm): 74,5
číslo dílu: 1. R 1.2 PVD, 2. M 1.2 Cr, 3. 3S 2.0 N
Delka baleni [cm]: 12,5
Vyska baleni [cm]: 3,00
Sirka baleni [cm]: 12,50
Hmotnost netto [g]: 22
24,11
skladem Brno 4 ks
08-443600-00 Sada pístních kroužků GOETZE ENGINE 08-443600-00 na objednávku 14,86  Detail
číslo dílu: 1. R 1 N, 2. M 1.2, 3. 3S 2 Cr
Delka baleni [cm]: 12,5
Vyska baleni [cm]: 3,00
Sirka baleni [cm]: 12,50
Hmotnost netto [g]: 32
HASTINGS 3-CYL RING SET
120050008400 Sada pístních kroužků NE 120050008400 na objednávku 12,18  Detail
Pocet valcu: 3
číslo dílu: 1. 322 1,00mm N; 2. 126 1,20mm P; 3. 993 2,00mm Cr
Standardni rozmer [STD]:
VAG 04C198151    (Vymenitelny)
cena na dotaz
cena na dotaz
skladem Brno
2N5672 Sada pístních kroužků HASTINGS PISTON RING 2N5672 na objednávku 32,50  Detail
800122410000 Sada pístních kroužků KOLBENSCHMIDT 800122410000 na dotaz cena na dotaz Detail
Tloustka/sila 1 [mm]: 1
Tloustka/sila 2 [mm]: 1,20
Tloušťka/síla 3 [mm]: 2
na dotaz
číslo dílu: 100200000, 100210000, 100220000
na dotaz
2N5312 Sada pístních kroužků HASTINGS PISTON RING 2N5312 na dotaz cena na dotaz Detail
800125810000 Sada pístních kroužků KOLBENSCHMIDT 800125810000 na dotaz cena na dotaz Detail
028 RS 10114 0N0 Sada pístních kroužků MAHLE ORIGINAL 028 RS 10114 0N0 na objednávku 18,06  Detail
číslo dílu: 1.1,2 2.1,2 3.2
74,50 mm 1,00 x 1,20 x 2,00 mm