Hledání „03L198151B“
Výsledky hledání v katalogu
Hledat pouze v OE číslech/náhradách
Vámi hledanou frázi „03L198151B“ jsme nalezli u 5 produktů .
loading
pístní kroužky sada na píst VW 1.6/1.9 TDI CAYA,CAYC/AXB/ATD průměr 79.50mm 1.75-2-3
Dostupnost
na objednávku
zaměnitelnost Technické parametry OE čísla Detail
Kat. kód Název Dostupnost Cena bez DPH Akce
120050001800 Sada pístních kroužků NE 120050001800 na objednávku 11,99  Detail
vývrt válce (v mm): 79,5
Standardni rozmer [STD]:
číslo dílu: 1.75mm 001 GDC P KV4, 2.0mm 005IFU P F14, 3mm 231LKZ CRP GOE13
VW 03L 198 151 B    (Vymenitelny)
HASTINGS 1-CYL RING SET
16,44
Dostupnost
na objednávku
030 55 N0 Sada pístních kroužků MAHLE ORIGINAL 030 55 N0 na objednávku 22,97  Detail
030 20 N0 Sada pístních kroužků MAHLE ORIGINAL 030 20 N0 na objednávku 15,96  Detail
2C5029 Sada pístních kroužků HASTINGS PISTON RING 2C5029 na objednávku 13,63  Detail
2C5212 Sada pístních kroužků HASTINGS PISTON RING 2C5212 není skladem cena na dotaz Detail
030 20 V0 Sada pístních kroužků MAHLE ORIGINAL 030 20 V0 na objednávku 16,00  Detail
120050003800 Sada pístních kroužků NE 120050003800 skladem Brno 4 ks 10,20  Detail
08-114900-00 Sada pístních kroužků GOETZE ENGINE 08-114900-00 na objednávku 18,89  Detail
08-990100-00 Sada pístních kroužků GOETZE ENGINE 08-990100-00 na objednávku 8,60  Detail
120050006400 Sada pístních kroužků NE 120050006400 skladem cena na dotaz Detail
2C4639 Sada pístních kroužků HASTINGS PISTON RING 2C4639 na dotaz cena na dotaz Detail
2C7148 Sada pístních kroužků HASTINGS PISTON RING 2C7148 na objednávku 28,70  Detail
2M5864 Sada pístních kroužků HASTINGS PISTON RING 2M5864 není skladem cena na dotaz Detail
08-432900-00 Sada pístních kroužků GOETZE ENGINE 08-432900-00 na objednávku 17,05  Detail
Pocet valcu: 1
číslo dílu: 1. 205 1,75mm Cr; 2. 126 2,00mm P; 3. 204 3,00mm Cr
Standardni rozmer [STD]:
AUDI 038 198 151    (Vymenitelny)
VAG 028198151A    (Vymenitelny)
VAG 038198151A    (Vymenitelny)
VAG 038198151    (Vymenitelny)
VAG 028527600    (Vymenitelny)
VAG 028198151B    (Vymenitelny)
VW 03L198151B    (Vymenitelny)
VW 028 107 321 B    (Vymenitelny)
VW 028 198 151    (Vymenitelny)
VW 028 198 151 A    (Vymenitelny)
VW 028 198 151 B    (Vymenitelny)
VW 033 198 151    (Vymenitelny)
číslo dílu: 1. 1,75; 2. 2,00; 3. 3,00
Vrt-? [mm]: 79,50
průměr 79.50mm 1.75 - 2 - 3mm VW motory TDI/PD